Video z tricopteru

1. 6. 2011 | 1 komentář | tisk

Toto video vzniklo během firemní akce Shell na modelářském letišti Czech Heaven, která se konala 21. května v sobotu. Létal jsem zde během celého dne, aby se hosté akce měli na co koukat. Během této akce jsem se domluvil s Evženem Sokolovským, který zde létal s tricopterem, že natočí můj let ze vzduchu. Na jeho tricopteru je připevněna kamerka GoPro, která navzdory svým malým rozměrům zaznamenává video v úctyhodném rozlišení 720p. Můj šikovný bratr vzniklou nahrávku sestříhal a upravil, za což mu patří dík. Nyní se můžete podívat na výsledek, který se podle mě velice vydařil.

««« Předchozí text: Odpolední polétání Následující text: Model Hobby 2011 »»»

kouř

Komentáře k textu

Přidat nový komentář

[1] Zuzka

povedené videjko ;-)

6. 6. 2011
Nelze přidávat nové komentáře.
Aktuality
24.5.2013: Kromě dvou novinek na úvodní stránce jsem doplnil kalendář akcí, na které se chystáme, a do galerie jsem přidal fotky našeho Sbacha :-)
25.2.2012: Doplnil jsem seznam akcí na které se chystám v tomto roce. Kvůli studiu na VŠ budu muset některé akce vynechat :-(
20.6.2011: Včera jsem se vrátil z mého premiérového závodu EAC v kategorii Internacional v Polsku. Bylo z toho nakonec slušné osmé místo. V pátek vyrážím do německého Pockingu, tak držte palce.
16.1.2011: Aktualizován seznam akcí, na které se chystám v roce 2011. Více aktualit
Nové komentáře
Matěj
[1] Stejný setup se používá do Thundera od Krilla ale aspoň je ten Yak krásně živej a neschází výkonu :-)...
Štefan
to je skor setup do 2m elektra ako 1,8 nie?...
Zuzka
povedené videjko ;-)...
Copyright 2010 Matěj Šteigl | Kontakt: m.steigl@seznam.cz | Webdesign / Tvorba www stránek: PROGRA.cz