Model Hobby 2011

18. 11. 2011 | 0 komentářů | tisk

mh-smallV pátek 30. září jsem s taťkou vyrazil na modelářskou výstavu Model Hobby, která se, jak je již zvykem, uskutečnila na letňanském výstavišti v Praze. Náplní naší návštěvy na této výstavě bylo setkání s kluky z firem Jeti model a Model motors . Obě tyto české modelářské firmy, které mají ve své nabídce ty nejkvalitnější modelářské produkty, mě podporují v mém soutěžním létání, za což jim patří mé poděkování.

mh-small S kluky z firmy Jeti model jsme se bavili na téma nových produktů, zejména na téma nového výsílače DC-16 a nových regulátorů MEZON. Nový vysílač vypadá velmi působivě a oproti konkurenci se vyznačuje dokonalým dílenským zpracováním, kterému se nedá nic vytknout (sám se nemůžu dočkat, až ho dostanu domů). Poněvadž jsou kluci jak z firmy Jeti model tak Model motor strašně fajn a příjemní lidé, utekla nám návštěva Model Hobby neskutečně rychle a náhle bylo pozdní odpoledne a my už jsme byli na cestě směrem k domovu.

««« Předchozí text: Video z tricopteru Následující text: PF 2012 »»»

kouř

Komentáře k textu

Přidat nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Aktuality
24.5.2013: Kromě dvou novinek na úvodní stránce jsem doplnil kalendář akcí, na které se chystáme, a do galerie jsem přidal fotky našeho Sbacha :-)
25.2.2012: Doplnil jsem seznam akcí na které se chystám v tomto roce. Kvůli studiu na VŠ budu muset některé akce vynechat :-(
20.6.2011: Včera jsem se vrátil z mého premiérového závodu EAC v kategorii Internacional v Polsku. Bylo z toho nakonec slušné osmé místo. V pátek vyrážím do německého Pockingu, tak držte palce.
16.1.2011: Aktualizován seznam akcí, na které se chystám v roce 2011. Více aktualit
Nové komentáře
Matěj
[1] Stejný setup se používá do Thundera od Krilla ale aspoň je ten Yak krásně živej a neschází výkonu :-)...
Štefan
to je skor setup do 2m elektra ako 1,8 nie?...
Zuzka
povedené videjko ;-)...
Copyright 2010 Matěj Šteigl | Kontakt: m.steigl@seznam.cz | Webdesign / Tvorba www stránek: PROGRA.cz